წულუკიანი ს ჴოლიტიკოსობა არ გაიშვა. ისიც მაგარი მოღალატეა. 😈🤑😈🤑😈🤑
ძალიან საწყენია რომ ეს გადაცემა აღარ იქნება😢
ბოლოს იყო გადასარევი😅 ამ მოვკვდებოდე ეხლა გივი😅😅😅
გირამ შარაძე არ დაგავიწყდეთ!!!
არაააააა😥
qozebis premieri, qozebis parlamentis tavgdomare... aso-dan ar arian ?
ღორ ქოც ნაც ბორდელი ერთი მედლის ორი მხარეა. ეს ყველაფერი არის წინ საარჩევნო ფარსი
როგორც ჩანს სურენასკენ გაქვს მიდრეკილება... მიშა კაპუტ😅 გაიგეთ?
zgapari ar moyvet tqvenz b.valer da ar daiwyot mtkizeba, rom qoznazunebi nazqozunebs gaasamartleben, ar ggerat guguna wvima mdinarazis xalxo ?- ager konservatorebs ar daaregistrirebs da nazebs 4 partias da bokerias samagierod ramdeniz undat...ase, rom liberasti liberastis tyavs ar daxevso sheizleba itqvas, 2025 welia da raebis ggerat, tu dainteresebulebi xart ramit ???
საქართველოს პა;ადიუმი - პრესცენტრი ===================================================================================================================== ტრაკის მიმცემი სიხარულიძე!
უიიი🙈გივი თავის ფილოსოფიურ ფიქრებთან ერთად გაფრინდა უკრაინაშიი😅
Tqvenze uketesi ar arsebobs didi shecdomaa tqveni karebze kakuni da vinc sheebrzoleba simartles rom sazogadoebamde ar mivides
Imadamianebs ar agirsos gmertma sicocxle sanam tqventan movidodnen rogor wavidnen tavs zemot agarc rcxveniat sm samshoblos mogalateebs
შოკში ვარ: ნული კომპეტენცია, ნული ორგანიზება და სამხედრო სტრატეგიული ხედვა მაღალ ეშელონებში.რა სინდისით კვდებოდნენ სავარძლებში და იღებდნენ პასუხისმგებლობას პირად შემადგენლობაზე.ტაკიმასხარბო საომარ პირობებში?!!? და ახლა ზიან და მიცვალებულებს დარდობენ.ღმერთო გვიშველე, აგვალაგმი
ე ეს ნაძირლების ხროვა.ნეტსვ რა დღეში არიან გარდაცვლილი ბიჭების მშობლები! გული მომიკვდა.
qoneba visaz waartves nazebma unda ukan gadaszen, magitom avirchiet qozebi 2012 wels da 2025 wels saarchevno-sapiari chatlaxoba vis rashi unda waadges ? aravin gasamartldeba da ar aikrzaleba nazebi, ar etyobat ?
konstituziuri uflebis agdenas vapirebto da sam dgeshi ratom waaget da garbodit deda-budianad nazebi esaa mtavari kitxva da amazea pasuxi gasazemi, mosaxleobas ratom ar gauketes evakuazia da gari ratom miatoves, miatoves qveyana mteri modiso da dakres fexi.... es mashinve unda gamoziebuliyo da gasamartlebuliyvnen nazebi rom ara qozkoxabitazia saliberasteti da sanam nazs 40 da qozs 53 prozenti airchevt misulebis eset dgeshi viqnebit sul qoznzunobashi
რა კაკუნი აუტყდათ,
არასწორს საუბრობ თუ რა.
b.qoiava 2008 wlidan laparakobs b.valer da amaze uaresebs bichebi yvebodnen, magram mousmines qozebma ? rogorz davit garegze moiqznen da dasacheri xalxi gamoushves chaivlis archevnebi da.... iqit chiatura aqvt gachedili, aqet arabebze miwas yidian, uzxoelebs asaxleben tonobit da qartvelebis nazvlad asaqmeben, dasavleti ar agiarebt zalke, zalke liberastebi arian tan iseti, rom tavis amomrchevels chauweres uamravi sqesi gaqvto da yuradgeba gadaaqvt xalxis, televiziebis tqvenz qozobt da xart
absus qozebi, saertod ar fiqroben fulze😀😀😀magitom ar gaasamartleben mag nagvebs, rom iqneb uketesebi gamochndnen qoz-feodali-liberastebi
ასისინდით ნაცებო გველებივით? მოიდა ზურაბა😂😂😂
@@NanaNana-be1ncნაცრბს მოუტყსნ დედები წიცებში რომ არიან იმათი თამაფობით, ჟუჟუნა წვიმა მდინარახის, ეხლა რომ ნაც-მოსამართლე დანიშნეს ელჩად და ….. ეს ქოცმრავალსქესიანები სხვას რომ ნაცებს ეძახით თქვე ნაცებიდან გამომძვრალებო, ციტა ხომ არ უბერავთ ნაცებუს დედას შევეცი ქოცებში რომ გყავთ მოსამართლეები სა პროკურორები იმათი თამადობით შე მართლა სისინა ქალო
@@NanaNana-be1ncთქვე ბევრგენდერულებო
AM VIRTXA KVARACXELIAS XEDAVT BATONI GRIGOL VASHADZEO😂😂😂 BATONIVO GRIGOL VASHADZEO😂😂😂😂😂😂 DA ROM KITXO NACEBIS MOCINAGMDEGEA ES VIRTXA KVARACXELIA SIRI
zebnil kezerashvils televiziebi rom aqvs, tbilisidan evropelens rom zarzvavda zlivs miagnes germanelebma, komkavshiris mdivan mishas yulabas zixeshi portis ashenebas rom chaabareb ar grzxveniat qozebs ?