Imadamianebs ar agirsos gmertma sicocxle sanam tqventan movidodnen rogor wavidnen tavs zemot agarc rcxveniat sm samshoblos mogalateebs
@eterikhutsishvili9073 7 часов назад
შოკში ვარ: ნული კომპეტენცია, ნული ორგანიზება და სამხედრო სტრატეგიული ხედვა მაღალ ეშელონებში.რა სინდისით კვდებოდნენ სავარძლებში და იღებდნენ პასუხისმგებლობას პირად შემადგენლობაზე.ტაკიმასხარბო საომარ პირობებში?!!? და ახლა ზიან და მიცვალებულებს დარდობენ.ღმერთო გვიშველე, აგვალაგმი
ე ეს ნაძირლების ხროვა.ნეტსვ რა დღეში არიან გარდაცვლილი ბიჭების მშობლები! გული მომიკვდა.
qoneba visaz waartves nazebma unda ukan gadaszen, magitom avirchiet qozebi 2012 wels da 2025 wels saarchevno-sapiari chatlaxoba vis rashi unda waadges ? aravin gasamartldeba da ar aikrzaleba nazebi, ar etyobat ?
konstituziuri uflebis agdenas vapirebto da sam dgeshi ratom waaget da garbodit deda-budianad nazebi esaa mtavari kitxva da amazea pasuxi gasazemi, mosaxleobas ratom ar gauketes evakuazia da gari ratom miatoves, miatoves qveyana mteri modiso da dakres fexi.... es mashinve unda gamoziebuliyo da gasamartlebuliyvnen nazebi rom ara qozkoxabitazia saliberasteti da sanam nazs 40 da qozs 53 prozenti airchevt misulebis eset dgeshi viqnebit sul qoznzunobashi